הסיפור שלנו

"אל תכניס לביתך דבר שאינך יודע עליו שהוא שימושי, או מאמין שהוא יפה" ~ ויליאם מוריס

בראש 'טל הים אדריכלים' עומדים:

"אנו מאמינים באדריכלות המהווה מקום מפגש מאחד בין שני עולמות הנראים רחוקים זה מזה. האחד הוא עולם של דמיון וחלום, עולם בו היצירתיות אינה יודעת סוף, ומאידך עולם חומרי עם מגבלות שמציבות בפנינו אתגרים. בין שני עולמות אלו אנו עובדים ומייצרים אדריכלות אחרת"

אדריכל שלום טל

"האדריכל עובד במרחב של ארבעה מימדים. במרחב זה הוא נותן ביטוי תלת מימדי לטעמו של הלקוח ולחזון היצירתי שלו. את תלת המימד הוא מעצב על ציר זמן: את מה שהיה ואת מה שקיים הוא לש, מעבד ומשנה, כדי להשפיע על מה שיהיה וליצור DNA ייחודי לכל מרחב זמן. כל זאת מתוך הבנה כי תפקיד האדריכל הוא להגשים את פוטנציאל התכנית ולהגיע למימוש מלא של הרעיון האדריכלי"

אדריכל אריק הוכהאוזר

כשחדשנות אדריכלית פוגשת שימושיות מקסימלית

חברת טל הים אדריכלים הינה חברת אדריכלות אשר מאחוריה ניסיון רב בתכנון וניהול פרויקטים אדריכליים בכל האספקטים. צוות החברה מתמחה בתכנון פרויקטים למגורים, מתחמי מסחר, משרדים, מגדלי יוקרה, פרויקטים עם עירוב שימושים, התחדשות עירונית ועוד – כל זאת תוך ניצול אופטימלי של זכויות הבניה ותמורה מירבית ליזמים. הניסיון הנרחב של החברה בא לידי ביטוי הן בתכנון אורבני, הכנת תכניות מתאר וניתוח פרויקטים -תוך שימת דגש על הדרישות היזמיות- והן בניהול וקידום פרויקטים מול הרשויות המקומיות והוועדות המחוזיות השונות.

יש לנו 'אני מאמין' ואיתו אנו מגשימים חלומות

השפה האדריכלית שלנו משלבת תכנון פונקציונאלי של המבנים עם עיצוב עדכני המותאם לרוח הזמן והמקום ובמיוחד לרוח הלקוח. כל יצירה ארכיטקטונית מגיעה לעולם עם הרבה אהבה ומאופיינת בייחודיות תכנונית ובאיכות חסרת פשרות. אבל לפני הכל אנו מאמינים שאת היום צריך לפתוח בחום – חיוך, חדוות עשייה וניהול דיאלוג קבוע עם הלקוחות, הם חלק מאבני היסוד של החברה.

בואו תשמעו קצת על החברה שלנו

בראש טל הים אדריכלים עומדים אדריכל שלום טל ואדריכל אריק הוכהאוזר. אדריכל שלום טל, שימש במשך שנים רבות כאדריכל ראשי של חברת הבניה ב. יאיר ורכש ניסיון עשיר וידע מקצועי בתחום התכנון והבניה, כולל עבודה מאתגרת מול הרשויות, הן מול וועדות מקומיות והן מול וועדות מחוזיות, וכן בניהול פרויקטים וניהול צוותי מתכננים – תחת ניהולו, בוצעו מאות יחידות דיור ושטחי מסחר.
אדריכל אריק הוכהאוזר, בעל ניסיון רב אותו רכש במהלך עבודתו במשרדי האדריכלים המובילים בארץ. במשרדים אלו ניהל פרויקטים רבים, משלב התכנון הראשוני ועד לשלב הבניה הסופי. לאדריכל הוכהאוזר ניסיון רב בתכנון פרויקטים ותיאום התכנון מול המתכננים השונים ומול הביצוע בשטח.
לצוות המקצועי של טל הים, קשרים ענפים בתחום הבניה והיזמות בארץ ומול רשויות התכנון.

קוראים לזה אדריכלות בוטיק

אנשי המקצוע של טל הים פועלים מתוך חיבור מלא לצרכי הלקוח ומגיעים בכל בוקר עם תשוקה גדולה לתרגם את החיבור הזה לחוויה של אדריכלות בוטיק: יצירה אדריכלית חד פעמית בתפירה עילית; סגנון מוקפד; איכות ודיוק ברמה הגבוהה ביותר; מהירות וישירות; ושירות אישי וקשוב.

שירותי התכנון והניהול שאנו מעניקים ללקוחותינו:

תכנון אדריכלי מפורט

הכנת תכניות לשינוי תב”ע

תכנון מפורט להיתרי בנייה וביצוע

אישורי בינוי מול משרד השיכון

תכניות מכר

טיפול בקבלת היתרי בנייה ובאישורים שונים